kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Paberžėje ir Anavilyje įsibėgėjo vandentvarkos darbai

Nuo 2015 m. birželio 10 d. Paberžėje ir Anavilyje pradėti vykdyti vandentiekio ir nuotekų tinklų klojimo darbai, kurie atliekami pagal rangos sutartį Nr. 14/932-R „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Vilniaus rajone (Paberžėje ir Anavilyje)“. Projekto rangovas – UAB „Camesta“. Nuo darbų vykdymo pradžios jau paklota 3,76 km vandentiekio ir nuotekų tinklų, iš jų – 1,98 km vandentiekio,1,78 km nuotekų tinklų.


Pažymėtina, kad nuotekų valyklos statybos ir vandens gerinimo įrenginių statybos techniniai projektai šiuo metu yra įvertinami FIDIC inžinieriaus.

Primename, kad įgyvendinus minimą projektą, bus suteikta galimybė prisijungti prie centralizuotų vandentiekio bei nuotekų tinklų 565 būstams, t.y. 1808 gyventojams. Vanduo visai Paberžės ir Anavilio teritorijai bus tiekiamas iš naujų vandens gerinimo įrenginių. Nuotekos bus valomos naujuose nuotekų valymo įrenginiuose. Įgyvendinus projektą pagerės gyventojų gyvenimo sąlygos, padidės vadentvarkos ūkio efektyvumas bei ekologinė situacija.

Shadow up