kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Linkėjimai seneliams atgulė mokinių rankomis kurtuose meniškuose atvirukuose

Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai, aktyviai bendradarbiaudami su mokymo įstaigomis, ne tik nuolat pristato pasieniečio profesiją ir veda prevencines paskaitas, bet ir skatina įvairias jaunimo užimtumo akcijas bei organizuoja renginius.Įsibėgėjus naujiems mokslo metams, rinktinės bendruomenės pareigūnai, siekdami aktyvinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, organizavo gerumo akciją, kurios metu Lavoriškių gimnazijos mokiniai parengė atvirukus pagyvenusiems žmonėms.


Po tarptautinės Pagyvenusių žmonių dienos (spalio 1 d.), gimnazistų pagaminti atvirukai pasiekė senolius. Svarbiausia, kad paruošti atvirukai ne tik perteikia jaunuolių kūrybiškumą ir vaizduotę, bet juose yra palikti įvairūs tekstai ir palinkėjimai. Mokiniai seneliams ir ligoniams linki sveikatos, stiprybės ir šilumos, kurios dažnai trūksta vienišiems senoliams.

Ketvirtadienį atvirukai perduoti Vilniaus miesto Šv. Roko ligoninės pacientams, kurioje teikiamos slaugos ir ilgalaikio gydymo paslaugos. Bendraujant su ligoninės socialine darbuotoja G. Bieliauskaite pastebėta, kad iš šiuo metu ligoninėje esančių 240 pacientų, dalis neturi artimųjų ir yra vieniši. Todėl manytina, kad tokio pobūdžio gerumo akcijos padeda seneliams pajausti gerumą ir rūpestį. Rinktinės bendruomenės pareigūnai dėkoja Lavoriškių gimnazijos administracijai, dailės mokytojai T. Janovič ir mokiniams, kurių spalvoti piešiniai ir šilti žodžiai, nuoširdžiai tikimės, seneliams padės pasijusti laimingesniems.

 

Dovilė Sabaliauskienė 

 

Shadow up