kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Iš širdies ‒ į širdį...”

Mūsų ugdytiniai ‒ uolūs piliečiai, kurie mini begalę ne tik nacionalinių, bet ir tarptautinių atmintinų dienų ‒ viena iš tokių yra Tolerancijos diena. Ši diena minima lapkričio 16 d. daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 metų, o Lietuvoje ‒ nuo 2003 metų.


Šių metų Tolerancijos dienos simbolis ‒ RAKTAS, puikiai tinkantis atrakinti žmogaus širdžiai, jausmams ir mintims. Mūsų ugdytiniai penktadienį ne tik diskutavo tolerancijos tema, bet ir pasigamino po simbolinį raktą, kuriuo grupėse bandė atrakinti savo draugo (-ės) širdį ir jausmus. Vaikai suprato, kad labai svarbu į savo širdį įsileisti šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir, pavyzdžiui, kitokių pomėgių. Vaikai pastebėjo, kad kiekvienas raktas yra savotiškas ir išskirtinis bei suprato, kad jie visi, kaip ir jų pačių pagaminti raktai, taip pat yra skirtingi. Taip kiekvienoje grupėje gimė draugystės girlianda, simbolizuojanti grupės narių įvairovę, vienybę ir draugiškumą.

Vidurdienį pasivaikščiojimų lauke metu ugdytiniai nešini draugystės girliandų draugiškai stoję ir susikabinę už rankų nusipaveikslavo.


 

Socialinė pedagogė Celina

Shadow up