kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

COVID-19 atveju – savivaldybė užtikrins daugiabučio namo dezinfekciją

Vilniaus rajono savivaldybės įmonės UAB „Nemėžio komunalininkas“ ir UAB „Nemenčinės komunalininkas“ gavusios informaciją, kad daugiabučiame name nustatytas koronaviruso (COVID-19) atvejis, nedelsiant užtikrins bendrojo naudojimo laiptinių ir bendrojo naudojimo patalpų dezinfekciją.


 

Vilniaus rajono komunalininkai, gavę informaciją apie nustatytą koronaviruso susirgimą iš Vilniaus rajono savivaldybės administracijos ar Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos, ne vėliau kaip per 24 valandas įpareigotos organizuoti bendrojo naudojimo laiptinių ir bendrojo naudojimo patalpų visiškos dezinfekcijos darbus.

Dezinfekcijos darbai bus organizuoti pagal paskirstytas teritorijas:

UAB „Nemėžio komunalininkas“ aptarnaus Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos, Rukainių ir Šatrininkų seniūnijas;

UAB „Nemenčinės komunalininkas“ aptarnaus Avižienių, Bezdonių, Buivydžių, Dūkštų, Maišiagalos, Nemenčinės miesto, Nemenčinės, Paberžės, Riešės, Sudervės, Sužionių ir Zujūnų seniūnijas.

 

Daugiau apie tai → Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. balandžio 2 d. įsakymas Nr. A27(1)-831 „Dėl Vilniaus rajono daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų dezinfekcijos, esant daugiabučiame name nustatytam koronaviruso (COVID-19) atvejui“


Asociatyvi nuot. unsplash.com

Shadow up