kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mokinius suvienija muzika

Jau antrus metus mūsų gimnazijoje vykdomas projektas „Muzika vienija mus“. Šiuo projektu padedama suvokti  mokiniams , kad muzika – ne tik tuščias gražių garsų derinimas, bet ir konkrečios istorijos. Šiais mokslo metais prie projekto prisijungė 4 mokyklos: Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla, Vilniaus m. Taikos progimnazija, Vilniaus m. Trakų Vokės gimnazija, Vilniaus m.  Karoliniškių muzikos mokykla.


Projekto metu mokiniai atliko kūrybines užduotis, klausydami atliekamų kūrinių, jų atsiradimo istorijų, piešė piešinius. Surengta piešinių paroda „Išgirdau, nupiešiau, pamačiau“, kuri buvo eksponuojama Vilniaus r. Buivydiškių pradinėje mokykloje, Vilniaus m. Taikos progimnazijoje, Vilniaus m. Trakų Vokės gimnazijoje.

Karoliniškių muzikos mokyklos ir Širvintų meno mokyklos mokiniai Avižienių gimnazijoje surengė koncertą. Jie džiugino mokinius ir mokytojas savo grojimu, puikiai pasirodė Karoliniškių muzikos mokyklos folklorinis ansamblis.

Buivydiškių pradinės mokyklos 1 klasės mokiniai vyko į Širvintų meno mokyklą, kur susipažino su muzikos instrumentais ir klausėsi jų skambėjimo. Vilniaus m. Taikos progimnazijos mokiniai pakvietė į muzikinį spektaklį „Pabudo saulė ir motina“.

Tai ką nuveikė projekto metu mokiniai ir mokytojai pristatė respublikinėje konferencijoje.

Projekto dalyviai vieni kitiems palinkėjo geros vasaros ir pasakė iki pasimatymo.


 

 

Avižienių gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja
Ilona Kutrevičienė

 

Shadow up