kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Asbesto atliekų surinkimas apvažiavimo būdu Vilniaus rajone

Informuojame, kad Vilniaus rajono savivaldybėje pradedamas asbesto atliekų surinkimas iš individualių gyventojų ir visuomeninės paskirties pastatų apvažiavimo būdu pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2019 m. rugsėjo 13 d. įsakymu Nr. D1-543 skirtą dotaciją. Planuojamas surinkti asbesto atliekų kiekis (160 t) nustatytas pagal iki 2019 m. kovo 12 d. gautus gyventojų prašymus.


Asbesto atliekos turėtų būti sudėtos atskirai ir nesumaišytos su kitomis atliekomis, šiferio lapai turėtų būti sudėti ant padėklų (palečių) bei apsukti plastikine pakavimo plėvele. Šiferio duženos sudėtos į dvigubus plastikinius maišus, didmaišius, dėžes ir taip pat sukrautos ant padėklų (palečių), o kitos asbesto turinčios atliekos – apsuktos plėvele (ne mažiau nei 2 sluoksniai) arba sudėtos į sandarią tarą ir sukrautos ant padėklų (palečių).

Atkreipiame dėmesį į tai, kad gyventojai ar visuomeninės paskirties pastatų savininkai/naudotojai, kurie pastatų stogų keitimo darbams yra suplanavę gauti arba jau yra gavę kitokį finansavimą, pvz., Europos Sąjungos struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšas, negali pretenduoti į nemokamą asbesto turinčių atliekų surinkimą ir šalinimą.

Asbesto atliekų surinkimo apvažiavimo būdu grafikai: gyventojamsbešeimininkės atliekos.

Gyventojai,  kurie nespėjo pateikti prašymų iki 2019 m. kovo 12 d. dėl asbesto surinkimo, turi kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją. Savivaldybė nusprendė finansuoti biudžeto lėšomis asbesto atliekų surinkimą iš gyventojų, kurie nespėjo pasinaudoti Aplinkos ministerijos dotacija. Prašymai bus priimami iki š. m. liepos 8 d. el. paštu jolanta.volodko@vrsa.lt.


Asociatyvi nuotr. unsplash.com 

Shadow up