kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone bus organizuojamas stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu dėl šalyje paskelbto karantino yra numatytas š. m. birželio mėn.


Grafikas bus paskelbtas š.m. gegužės mėn. pabaigoje  Vilniaus rajono savivaldybės tinklalapyje www.vrsa.lt, seniūnijų skelbimo lentose, atliekų vežėjų tinklapiuose bei leidinyje „Vilniaus krašto savaitraštis“.

Iš gyventojų bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t.t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai.

Norėdami sužinoti tikslią atliekų surinkimo vietą, gyventojai galės kreiptis į savo seniūnijos atstovus arba UAB „Nemėžio komunalininkas“ telefonu (8 5) 235 0398, UAB „Nemenčinės komunalininkas“ telefonu (8 5) 2381 157.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse Vilniaus r., Šatrininkų sen., Vėliučionių k. (tel. 8 615 88923), Vilniaus r., Sudervės sen., Grikienių k. (tel. 8 687 88592) ir Vilniaus r., Sužionių sen., Pakryžės k. (tel. 8 680 13643), todėl apvažiavimo būdu šitos atliekos nesurenkamos.

Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/.

 

Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up