Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mickūnų gimnazijos berniukų ir mergaičių stalo tenisininkai – stipriausi Lietuvoje

Šių metų kovo 24 d. Joniškyje vyko Lietuvos kaimo vietovių mokyklų stalo teniso žaidynių finalinės varžybos, kuriose dalyvavo šešios mergaičių ir šešios berniukų komandos.

Mickūnų gimnazijos mergaičių komanda iškovojo 1-ąją vietą antrus metus iš eilės. Mickūnų gimnazijai atstovavo Milana Skaiva (4a kl.), Diana Tabunova (5a kl.), Agnieška Rackevič (6a kl.), Viktorija Nainaitė (7a kl.) ir Aurelija Zmitrovič (8a kl.) Mergaitės įveikė visas varžoves 3:0, o stiprią komandą iš Tverų gimnazijos (Rietavas) nugalėjo 3:1. Dar norėčiau pabrėžti, kad mūsų komanda buvo pati jauniausia. Mickūnų gimnazijos berniukų komanda taip pat įveikė visus savo varžovus ir 3 kartą iš eilės tapo čempionais. Berniukų komandai atstovavo Ernest Urbanovič (6a kl.), Edvin Prystavko (7a kl.), Lukaš Kubarevič (8a kl.) ir Lukas Suboč (1g kl.). Po komandinių varžybų vyko asmeninės varžybos, kuriose mūsų mergaitės taip pat pasirodė puikiai: Diana Tabunova užėmė antrąją vietą, Agnieška Rackevič – trečiąją. Berniukų varžybose Lukas Suboč tapo čempionu, o Edvin Prystavko užėmė trečiąją vietą.