kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti. Tradicija tapęs Čenstakavos Kalėdų Senelio vizitas Vilniaus rajono mokyklose

Trečius metus Vilniaus rajono vaikus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis pasveikinti bei įteikti dovanų atvyksta laukiamas ir jau visiems žinomas Kalėdų senelis iš Čenstakavos Švč. Mergelės Marijos bažnyčios – kunigas Rišard Umanski (lenk. ks. Ryszard Umański) kartu su savo padėjėjais – prie kilnios akcijos prisidėjusiais Lenkijos Respublikos miestų ir rajonų valdžios atstovais bei privačiais asmenimis.


Šventinis renginys, šiais metais vykęs Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijoje, prasidėjo nuo mažiausiųjų – Egliškių šv. Jono Bosko ir Trakų r. Lentvario H. Senkevičiaus gimnazijų, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus, Šumsko ir Kyviškių pagrindinių mokyklų, Mickūnų, Lavoriškių lopšelių-darželių, Kalvelių darželio ikimokyklinukų. Po surengto šventinio pasirodymo mažieji turėjo progą pasinerti į suorganizuotų linksmybių ir žaidimų su Kalėdų Seneliu sūkurį, po ko sekė ir ilgai lauktos dovanėlės.

Antrą šventinio renginio dalį tęsė Mickūnų, Egliškių šv. Jono Bosko, Lavoriškių Stepono Batoro, Kalvelių Stanislavo Moniuškos, Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos, Rukainių, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazijų, Pakenės Česlovo Milošo, Šumsko ir Kyviškių pagrindinių mokyklų nei Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus nulinių-penktų klasių mokiniai, surengę šventinę programą, kurioje netrūko eilėraščių, dainų ir šokių.

Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijos direktorius Zbignev Čech pasveikinęs gausiai susirinkusius svečius iš Lenkijos bei moksleivius iš kaimyninių mokyklų ir net rajonų, pasidžiaugė gražiu ir 21 metus trunkančiu bendradarbiavimu su kun. Rišardu Umanskiu. „Kartu išgyventos akimirkos yra nepakartojamos. Džiaugiamės, kad Jūsų visų širdys yra atviros Vilnijos kraštui ir nuoširdžiai dėkoju, kad visada esate atviri, prisimenate, atvykstate ir priimate mūsų mažiausius pas save. Linkiu, kad šiandienos susitikimas ir kartu išgyventos akimirkos nebūtų pamirštos, o mažiesiems renginio dalyviams linkiu linksmų ir vykusių pramogų su Kalėdų Seneliu“, – susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius.

Šventėje dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, kuri ne tik savo, bet ir merės Marijos Rekst, moksleivių ir jų tėvų vardu dėkodama už kilnią ir didelę širdį įteikė kun. Rišardui Umanskiui merės pasirašytą padėkos raštą už gerumą ir kilnų pavyzdį, vaikams suteikiamą džiaugsmą, jų šypsenas ir geras emocijas. „Gerbiamas kunige, gerbiami atvykę svečiai, iš visos širdies dėkoju Jums už gražų bendradarbiavimo laiką, už Jūsų pastangas rūpinantis mūsų rajono vaikais. To džiaugsmo ir nekantrumo kupinos mažųjų akys, lai išlieka Jūsų atmintyje kaip nuoširdžiausios padėkos išraiška. Dėkoju už Jūsų gerumą ir dideles širdis!”, – įteikdama simbolinę dovaną, sakė vicemerė Teresa Demeško.

Tuo tarpu kun. Rišard Umanski nuoširdžius padėkos žodžius skirdamas švietimo įstaigų direktoriams ir mokytojoms už atsidavimą ugdant talentingus ir žinių siekiančius vaikus, kartu su atvykusiais svečiais įteikė dovanas mokykloms – droną ir karaokės įrenginius. Čenstakavos miesto viceprezidentas kuruojantis švietimo sritį Rišard Stefaniak (lenk. Ryszard Stefaniak) į Savivaldybės vicemerės Teresos Demeško rankas perdavė 25 tūkst. zlotų čekį suorganizuoti vasaros stovyklą geriausiems Vilniaus rajono mokiniams. Padėka ir dovana už ilgametį ir nuoširdų bendradarbiavimą bei pagalbą organizuojant priešventinius renginius įteikta ir Mickūnų seniūnijai su seniūne Renata Mickevič priešakyje.

Po oficialios renginio dalies ir dovanų įteikimo prasidėjo linksmybės ir diskoteka, kurią pravedė iš Čenstakavos miesto atvykusi Disco grupė. Džiaugiamės, kad šiemet prieššventiniame renginyje dalyvavo net 16 švietimo įstaigų ir asmenines dovanas gavo beveik 1 000 darželinukų ir pagrindinių klasių moksleivių. 

Shadow up