kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

2020-tieji prasidėjo nauju tarptautiniu bendradarbiavimu

Š. m. sausio 29 d. Vilniaus rajono Nemenčinės miestas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Grudziondzo seniūnija (Lenkija), kurios dėka jau greitu metu Nemenčinės miesto bendruomenės laukia įdomios bendros iniciatyvos ir veiklos.


Grudziondzo seniūnija (Lenkija), esanti Šiaurės Lenkijoje, į šiaurę nuo Torunės, prie Vyslos, priklauso Kujavijos Pamario vaivadijai. Seniūnijoje, supančioje Grudziondzo miestą, gyvena virš 12 tūkst. gyventojų.

Nemenčinės miesto seniūnas Artur Komarovski ir Grudziondzo seniūnas Andžej Rodzievič (Andrzej Rodziewicz) Grudziondzo seniūnijoje vykusio vizito metu pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo sutartį, numatydami partnerystę ekonominio, socialinio, kultūrinio, švietimo ir sporto sričių plėtroje. Nemenčinės miestas ir Grudziondzo seniūnija sutarė, kad bus bendradarbiaujama vykdant bendrus projektus, gerinant bendradarbiavimą turizmo, švietimo, kultūros ir sporto, ekonomikos bei komunalinio ūkio veiklos srityse, ne tik per vietos valdžios atstovus, bet ir organizuojant mainų programas jaunimui ir mokyklų atstovams, kultūros, sporto ar kitoms įstaigoms ir viešosioms miesto organizacijoms.

Pasak Nemenčinės miesto seniūno Arturo Komarovskio, pažintis bei bendros iniciatyvos su naujaisiais partneriais užsimezgė praeitų metų rugsėjo mėnesį, Grudziondzo seniūno Andžejaus Rodzevič (Andrzej Rodziewicz) iniciatyva. Grudziondzo seniūnas, savo vaikystę praleidęs Nemenčinės apylinkėse, kasmet atvykstantis aplankyti čia gyvenančių giminaičių vis brandino bendradarbiavimo mintį.

Jau š. m. pavasarį planuojamas naujų Nemenčinės miesto partnerių susitikimas su Nemenčinės miesto švietimo, kultūros ir sporto atstovais, svarstant galimybę šią vasarą suorganizuoti vaikų ir jaunimo stovyklą Grudziondzo seniūnijoje bei aptarti jaunimo mainų bei sporto ir kultūros galimybes ateityje.


Nuotr. Grudziondzo seniūnija

Shadow up