kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaistinių ir prekybos vietų darbuotojai prevenciniams tyrimams bus registruojami per 1808

Siekiant suvaldyti COVID-19 grėsmes, vaistinių ir prekybos vietų darbuotojai prevenciniams tyrimams dėl koronaviruso infekcijos į savo savivaldybės mobilų punktą registruosis Karštosios koronaviruso linijos telefonu 1808. Tai užtikrins sklandesnį mėginių paėmimą ir sumažins savivaldybių administracinę naštą.


Tai numatyta sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendime. Naujoji tvarka leidžia sklandžiau ir nuosekliau organizuoti vaistinių ir prekybos vietų darbuotojų prevencinių tyrimų paėmimą.

Taip pat, šiuo sprendimu užtikrinus minėtųjų darbuotojų registraciją tyrimams per Karštąją koronaviruso liniją, reikalinga statistinė informacija bus registruojama 1808 duomenų bazėje, todėl savivaldybėms nebelieka prievolės rinkti ir kas savaitę Sveikatos apsaugos ministerijai teikti statistinius duomenis apie prevenciškai ištirtus vaistinių ir prekybos vietų darbuotojus. Tokiu būdu savivaldybėms ženkliai sumažinama administracinė našta.

Visus operacijų vadovo sprendimus galite rasti ČIA.


Visuomenės informavimo grupės (VIG) informacija

Shadow up