kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Joninių šventė Lavoriškėse

Joninių šventė Lavoriškėse prasidėjo kasmet parapijoje vykstančių Šv. Jono Krikštytojo atlaidų išvakarėse. Pirmadienį, birželio 24 d., parapijos tikintieji susitiko kaip ir kasmet per atlaidus vietos bažnyčioje. Šv. Mišias aukojo parapijos kun. klebonas Pavel Paliul ir atvykęs Dievo Gailestingumo šventovės kunigas rezidentas Elijas Anatolijus Markauskas.


Po Šv. Mišių vyko šventinis koncertas, kurio pradžioje visus su gražia švente pasveikino Lavoriškių seniūnijos seniūnas Mark Pilat. Seniūnas visiems susirinkusiems Lavoriškių gyventojams bei atvykusiems svečiams linkėjo geros šventės, daug saulės bei puikios nuotaikos.

Koncerto metu netrūko daug nuostabių pasirodymų. Visus savo meniniais sugebėjimais žavėjo dainų ir šokių ansamblis „Jawor“, Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos ir Lavoriškių lopšelio-darželio auklėtiniai bei atvykę mokiniai iš Mostiškių mokyklos-daugiafunkcio centro. Taip pat koncertavo vokalinis ansamblis „Barwy podwileńskie“ bei ansamblis „Makowy smak“, kuris šiuolaikinės muzikos ritmu pristatė nuotaikingą šokį. Savo kūrybą pristatė dainų ir šokių ansamblis „Solczanie“.

Lavariškiečius jų globėjo šventės proga sveikino atvykę svečiai – Seimo narys bei Lavoriškių seniūnijos gyventojas Česlav Olševski, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Tarybos narys Edmund Šot bei kultūros ir švietimo įstaigų direktoriai, kiti atvykę svečiai.

Visus parapijiečius su nuostabia švente pasveikinęs Seimo narys Česlav Olševski pabrėžė Šv. Jono vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime ir palinkėjo, kad šis globėjas visada globotų visus seniūnijos gyventojus. Prie sveikinimų prisidėjusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst sveikindama visus susirinkusius pasidžiaugė galėdama būti kartu švenčiant tokią svarbią vietos bendruomenės šventę bei palinkėjo, kad Šv. Jonas saugotų ne tik visus Jonus ir Janinas, bet ir visus parapijos gyventojus.


Andrzej Aszkiełowicz
Nuotr.: Henrik Selevič

Shadow up