kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų dienos centras „Muszelka“ švenčia savo pirmąjį gimtadienį

2017 m. spalio 5 dieną Vaikų dienos centras „Muszelka“ Rukainiuose atšventė savo pirmąjį gimtadienį. Lygiai prieš metus savo veiklą pradėjęs vykdyti centras yra antroji tokio pobūdžio įstaiga Vilniaus rajone, kurioms vadovauja Angelų seserų kongregacija.


Kiek anksčiau pasveikinti su gražia švente į Vaikų dienos centro „Muszelka“ pirmąjį gimtadienį atvyko centro ištikimi draugai: Vaikų dienos centro „Muszelka“ įkūrimo pagrindinė iniciatorė, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Rukainių seniūnijos seniūnė Anžela Stankevič, Rukainių gimnazijos direktorius Oleg Nikončik, Rukainių darželio direktorė Kristina Repečkienė.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst su pagarba padėkojo Seserų kongregacijai už jų atsidavimą padedant vaikams, kurie po mokyklos gali prasmingai išnaudoti laisvą laiką, ir palinkėjo Dievo malonės ir sėkmės toliau atliekant šią kilnią misiją.

Linkėdama centrui ilgų ir vaisingų darbo metų merė Vaikų dienos centrui „Muszelka“ įteikė dviratį-treniruoklį, kad lankytojai galėtų tobulėti ir semtis ne tik dvasinės ir intelektualinės patirties, bet ir fizinių pratimų dėka būti sveikais ir energingais.

Oficiali šventės dalis prasidėjo nuo sesers Marijos Semenaitės sveikinimo žodžių visiems susirinkusiems svečiams. Vaikų dienos centro „Muszelka“ auklėtiniai džiugino susirinkusius svečius savo dainomis bei eilėraščiais. Vilniaus rajono savivaldybės merės patarėja Alina Tunkevič pasveikino centro lankytojus su pirmuoju gimtadieniu bei merės vardu įteikė centro administracijai sveikinimo raštą. 

Šventės pabaigoje centro lankytojai bei susirinkę svečiai pasmaguriavo saldžiu tortu bei svečių, Rudaminos bei Naujosios Vilnios Vaikų dienos centrų lankytojų atneštomis vaišėmis.

Rukainių Vaikų dienos centrą „Muszelka“ lanko 13-ą vaikų iš vietinės gimnazijos. Vaikams čia organizuojami įvairiausi užsiėmimai ir būreliai, kurie vyksta senos pradinės mokyklos patalpose. Vaikai čia gali pailsėti, papramogauti, esant norui atlikti namų darbus bei užkąsti.

Angelų seserys atsakingai ir kruopščiai dirba tam, kad sukurtų centro vaikams kuo palankesnes sąlygas mokslui, kad vaikai gautų kuo daugiau džiaugsmo ir laimės emocijų po pamokinėje veikloje. Kiekvieną trečiadienį į centrą atvyksta moksleivė savanorė iš Rukainių gimnazijos, kuri mielai leidžia laisvą laiką su jaunaisiais centro lankytojais, kartu pramogauja bei padeda jiems atlikti namų darbus.

Nuotr. Viktor Jusel

Nuotr. Vaikų dienos centras „Muszelka“

Shadow up