kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

2018-aisiais Vilniaus rajono naujagimiai džiuginti išskirtinėmis dovanomis

Šimtmečio metais gimę kūdikiai sulaukė išskirtinių dovanų – Vilniaus rajono savivaldybė siekdama pabrėžti kokiu ypatingu Lietuvai laikotarpiu jie yra gimę, visus 2018 metus apdovanodavo naujagimius, kurių tėvai gimimą ateidavo registruoti į Vilniaus rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrių.


Vilniaus rajono savivaldybės iniciatyva visi naujagimiai gavo rankšluostukus ir autorinio darbo, specialiai šiai progai Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro užimtumo specialistės Tatjanos Kerul paruoštus ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst pasirašytus sveikinimo atvirukus, kurie ilgam sukurs gražų prisiminimą apie vaiko gimimą minint Lietuvai svarbią sukaktį. Šiemet išskirtinėmis dovanelėmis buvo apdovanoti 722 naujagimiai.

Jubiliejiniais metais gimusių naujagimių Vilniaus rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje laukė ir kitos šiltos dovanėlės. Šiais metais, minint Lietuvos valstybingumo šimtmečio metus, Vilniaus rajono gyventojai dalyvavo „Padedu augti“ kartu su „Kūdikio dienoraščiu“ ir Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamoje prasmingoje akcijoje „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“, kurios metu visi Lietuvos žmonės buvo kviečiami prisijungti bei megzti valstybės vėliavos spalvų kojinaites Lietuvos mažiausiems, gimusiems 2018-aisiais.

Džiaugiamės, kad Vilniaus rajono socialinių paslaugų įstaigų lankytojai ir darbuotojai labai noriai atsiliepė į kvietimą megzti šiltas dovanėles Lietuvos šimtmečio kūdikiams. Trispalvių kojinaičių mezgimo akcijoje dalyvavo Paberžės socialinės globos namų gyventoja Halina Gribauskienė ir globos namų darbuotoja Olga Purikova, prie akcijos taip pat prisijungė ir Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro lankytoja Birutė Toliušienė bei Civilinės metrikacijos skyriaus vyresnioji specialistė Apolionija Blažienė. Prie akcijos prisijungė ir vilnietė Eglė Kvedaraitė, kuri numegztas kojinaitės perdavė į Vilniaus rajono savivaldybę. Iš viso buvo sumegzta 54 poros kojinaičių skirtų pasveikinti šiemet gimusius mažylius ir palikti jiems jaukų prisiminimą!

„Gavus mažyliams skirtas dovaneles, tikrai užplūsta patys šilčiausi jausmai. Tai tikrai gražus gestas, kurį įvertins ir galės džiaugtis mūsų mažylis“, – įspūdžiais dalijosi gyventojas, naujagimį atėjęs registruoti Vilniaus rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje.

 

 

Shadow up