kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasakų diena Vilniaus r. Kalvelių vaikų darželyje

Jau nuo seno yra žinoma, kad pasakos paįvairina vaikų kasdienybę, skaitydami pasakas vaikai ne tik gerai praleidžia laiką, bet ir susipažįsta su įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis jiems labiau prieinamu būdu.


Pasakų dėka vaikas gali įsijausti į pagrindinio veikėjo situaciją, pamatyti iš šalies kaip pasakos veikėjas elgiasi susidūręs su problemomis arba gali palyginti savo paties elgesį ir pasidaryti išvadas ateičiai.

Gruodžio 17 d. pasakų herojai „Meškiukas“ ir „Zuikis“ atvyko į Vilniaus r. Kalvelių vaikų darželį. Vaikai turėjo galimybę prisiminti, susipažinti ir pasiklausyti gražiausių pasakų, tokių kaip: „Trys paršiukai“, „Joniukas ir Grytutė“, „Pelenė“, „Mergaitė su degtukais“, „Pinokis“, „Raudonkepuraitė“, „Alisa stebuklų šalyje“, „Snieguolė“.

Kiekviena pasaka palietė svarbias temas, susijusias su vertybėmis, saugumu bei jausmais. Taip pat vaikai turėjo įminti mįsles, susijusias su pasakų herojais. Renginio metu vaikai šoko grojant pasakiškai muzikai, visi buvo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos. Baigiantis renginiui pasakų herojai „Meškiukas“ ir „Zuikis“ pavaišino vaikus saldainiais „Raudonkepuraitė“, o muzikos mokytojai padovanojo kompaktinį diską su giesmėmis.

Organizatoriai:
VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio vyr. bibliotekininkė Natalija Vercholamova („Meškiukas“)
ir interneto skaityklos specialistė Teresa Pristavka („Zuikis“)

Shadow up