kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarpmokyklinė konferencija „Europa – mūsų namai“

„Mes, esamos ir stojančios valstybės narės,
pareiškiame savo visišką pritarimą tolygiam,
visaapimančiam ir negrįžtamam plėtros procesui.
Mūsų tikslas – viena Europa“.

Gegužės 10 dieną Bareikiškėse, V. Sirokomlės muziejuje, vyko tarpmokyklinė konferencija „Europa – mūsų namai“, skirta Europos dienai paminėti. Rukainių gimnazijos bendruomenė pakvietė į svečius Valčiūnų gimnazijos mokinius ir mokytojus. Abi gimnazijos dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“.


Rukainių gimnazijos mokiniai parodė filmuką apie vykdytas veiklas gimnazijoje ir už jos ribų, susijusias su projektu. Konferencijos dalyviai pristatė savo pranešimus, gimnazijos pasidalino gerąja patirtimi. Pranešimai buvo labai informatyvūs, įdomūs, pristatyti ne tik lietuvių, bet ir  anglų kalba.  Geografijos mokytoja A. Klonovska balandžio mėnesį lankėsi Briuselyje, Europos Parlamente, ji papasakojo apie Europos Parlamento darbą, pasidalino įspūdžiais, patirtais Briuselyje.

Taip pat konferencijos metu buvo pristatytas leidinys „Kalėdos Europos Sąjungoje“, kuris atskleidė mokinių ir mokytojų kūrybiškumą. Leidinio iniciatorės – lietuvių k. mokytoja L. Jeremejeva ir matematikos mokytoja A. Krulikovska.

Istorijos mokytoja R. Jachimovičienė konferencijos metu patikrino mokinių žinias, pravedė protmūšį. Abiejų gimnazijų mokiniai entuziastingai atliko užduotis, parodė savo žinias, gebėjimus.

Geriausi ir aktyviausi gimnazistai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Konferencijos pabaigoje anglų kalbos mokytoja A. Paulauskienė padėkojo ir įteikė padėkas Valčiūnų gimnazijos atstovams ir V. Sirokomlės  muziejaus darbuotojams. Netradicinė aplinka visus dalyvius nuteikė smagiai ir draugiškai.

                                                                                               

                                                                                              Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė


Shadow up