kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybei – gyventojų padėka

Vilniaus rajono savivaldybės pastangos sudaryti gyventojams galimybę prisijungti prie centralizuotų vandentiekių ir turėti geros kokybės vandenį, neliko nepastebėtos. Savivaldybę pasiekė Marijampolio k., Mėtų gatvės gyventojų padėka už vandentiekio įrengimą ir suteiktus patogumus.


„Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus rajono savivaldybės administracijai, Marijampolio seniūnijos ir UAB „Nemežio komunalininkas“ darbuotojams už vandentiekio įrengimą Marijampolio sen., Marijampolio k. Mėtų gatvėje. Ačiū už Jūsų darbą šiuo sudėtingu laikotarpiu, už rūpinimąsi gyventojų gerove, už įsiklausymą į gyventojų prašymus ir poreikius. Sėkmės ir turiningų darbų“, – rašoma Savivaldybei atsiųstame padėkos rašte. 

Vandentiekio projektavimui ir įrengimui Mėtų g., Marijampolio k., Marijampolio sen. Vilniaus rajono savivaldybė skyrė 31 330 Eur. Šių metų pabaigoje paklota 320 metrų vandentiekio tinklų ir suteikta galimybė prisijungti ir naudotis saugos bei kokybės reikalavimus atitinkančiu vandeniu 6 namų ūkiams.

„Prisijungimas prie centralizuotų vandentiekio tinklų garantuoja ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir nesukelia jokių papildomų rūpesčių. Didelis privalumas ir nuotekų tinklai. Prisijungę prie centralizuotų nuotekų tinklų gyventojai neturi patys rūpintis ir ieškoti būdų kaip tvarkyti nuotekas, kaskart mokėti už jų išvežimą. Prieinami ir naudojami vandentiekio bei nuotekų tinklai yra didelis privalumas. Tai investicija į patogų gyventojų kasdienį gyvenimą ir aplinkos taršos mažinimą“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Miroslav Romanovski džiaugdamasis, kad šiais metais pavyko atlikti nemažai reikšmingų darbų.

2020 m. Vilniaus rajono savivaldybė taip pat skyrė nemažai lėšų ir kitų gyvenviečių vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtrai bei rekonstrukcijai.

Virš 80 tūkst. Eur vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tinklų statybai buvo skirta Kalvelių k., Naujojoje g., kurioje paklota 456 m vandens tiekimo ir 519 m. nuotekų surinkimo tinklų, taip suteikiant galimybę prisijungti prie centralizuotų tinklų 9 namų ūkiams.

Reikšmingi darbai atlikti ir minėto kaimo Jaunimo gatvėje. Savivaldybė skyrė 74 591 Eur vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tinklų statybai, čia paklota 370 m vandens tiekimo ir 370 m nuotekų surinkimo tinklų. Suteikta galimybė prisijungti prie centralizuotų tinklų 8 namų ūkiams. Taip pat atlikta vandentiekio rekonstrukcija Kalvelių k., Sodų g. ir Margių g. Savivaldybei skyrus 60 990 Eur, rekonstruota 980 m vandentiekio tinklo ir perjungti esami vartotojai.

Vilniaus rajono savivaldybės merė, administracijos direktorė ir specialistai nuoširdžiai džiaugiasi, kad darbas yra pastebimas ir įvertinimas. Kiekvienas padėkos žodis įkvepia ir suteikia daugiau paskatų dirbti rajono labui. Esame taip pat dėkingi rajono gyventojams už jų geranoriškumą ir bendrystę.

 

Shadow up