kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame užpildyti klausimyną sporto ir laisvalaikio centro statybų poreikiui nustatyti

Vilniaus rajono savivaldybė šiuo metu atlieka Vilniaus rajono gyventojų apklausą, kuria siekia išsiaiškinti Vilniaus rajono gyventojų nuomonę ir įpročius, susijusius su laisvalaikio fiziniu aktyvumu bei koks yra Vilniaus rajono gyventojų poreikis ir lūkesčiai planuojamiems sporto ir laisvalaikio kompleksams Rudaminos ir Nemėžio seniūnijose.


Dėmesio! Apklausa yra anoniminė, ją užpildyti užtruksite iki 15 min. Apklausos metu gauti atsakymai bus analizuojami tik apibendrintai. Pildyti klausimyną kviečiame visus Vilniaus rajono gyventojus!

Dėkojame už Jūsų laiką!

Klausimynas 

Trumpai apie projektą

Projekto tikslas – vystyti sporto infrastruktūrą Vilniaus rajono savivaldybėje, siekiant skatinti rajono gyventojų fizinį aktyvumą, o aukšto meistriškumo sportininkams sudaryti tinkamas sąlygas sportuoti ir pasirengti sporto varžyboms.

Įgyvendinus planuojamą projektą Rudaminos gyvenvietėje būtų įrengtas sporto ir laisvalaikio kompleksas su baseinu, o Skaidiškių gyvenvietėje – sporto paskirties pastatas.

 

Sporto ir laisvalaikio kompleksas su baseinu Rudaminoje

Numatytos investicijos į vandens pramogų centrą su 25 metrų ilgio 4 takų plaukimo baseinu su pakeliamu dugnu, persirengimo patalpomis, dviem pirtimis (rusiška (garinė) ir turkiška), sūkurine vonia bei baseinėliu vaikams, treniruoklių ir aerobikos salėmis, kavine-baru su virtuvės patalpa.


Planuojamo sporto ir laisvalaikio komplekso su baseinu Rudaminoje vizualizacija

 


Sporto paskirties pastato statyba Skaidiškių k.

Numatytos investicijos į sporto centrą, kuriame projektuojama universali sporto salė, pritaikyta tinkliniui, salės futbolui, lauko tenisui, rankiniui, badmintonui ir krepšiniui. Taip pat projektuojamos treniruoklių, kovos menų ir aerobikos užsiėmimų patalpos, persirengimo patalpos, poilsio patalpa. Žemės sklype projektuojama futbolo aikštelė, krepšinio aikštelė, lauko teniso ir paplūdimio tinklinio aikštelės, „skate“ parkas, lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelė, apšvietimas.


Planuojamo sporto paskirties pastato Skaidiškių k. vizualizacija

 

Shadow up