*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono gyventojai gali teikti prašymus dėl asbesto atliekų išvežimo

decoration

Tęsiamas asbesto atliekų surinkimas iš individualių gyventojų ir visuomeninės paskirties pastatų apvažiavimo būdu, kuriuo metu planuojama surinkti apie 500 t asbesto atliekų. Pirmenybė bus teikiama asmenims, kuriems asbesto atliekos nebuvo išvežtos pagal 2020 m. išvežimo grafikus (apie 80 t). Asbesto atliekų surinkimą planuojama preliminariai vykdyti 2021 metų II ketvirčio pabaigoje-III ketvirtyje.

Informuojame, kad galėsime patenkinti gyventojų prašymų skaičių tik planuojamam asbesto atliekų kiekiui surinkti (500 t).

Prašyme turi būti nurodyta informacija: asbesto atliekų kiekis (tonomis arba kvadratiniais metrais), asbesto atliekų buvimo vieta (paėmimo adresas) bei gyventojo kontaktiniai duomenys. Prašymus reikėtų teikti el. paštu jolanta.volodko@vrsa.lt. Daugiau informacijos tel. (8 5) 275 0013.

Pirmoje eilėje asbesto atliekų surinkimas iš individualių gyventojų ir visuomeninės paskirties pastatų apvažiavimo būdu bus vykdomas iš Juodšilių, Kalvelių, Marijampolio, Nemenčinės, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos ir Rukainių seniūnijų gyvenviečių, kuriuose nebuvo surinkta pagal 2020 m. išvežimo grafikus. Surinkus asbesto atliekas iš minėtų gyvenviečių, bus tęsiamas asbesto atliekų surinkimas pagal naujai pateiktus gyventojus prašymus.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad gyventojai ar visuomeninės paskirties pastatų savininkai/naudotojai, kurie pastatų stogų keitimo darbams yra suplanavę gauti arba jau yra gavę kitokį finansavimą, pvz., Europos Sąjungos struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšas, negali pretenduoti į nemokamą asbesto turinčių atliekų surinkimą apvažiavimo būdu ir šalinimą.

Primename, kad asbesto atliekas būtina laikyti saugiai – šiferio lapai turi būti sudėti ant padėklų (palečių) bei apsukti plastikine pakavimo plėvele. Šiferio duženos turi būti sudėtos į dvigubus plastikinius maišus, didmaišius ir taip pat sukrautos ant padėklų (palečių).


Įvertinkite naujieną