*alt_site_homepage_image*

Vykdomas stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafikas pagal seniūnijas

decoration

Primename, kad birželio mėn. Vilniaus rajone tęsiamas stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu tik iš užsiregistravusių seniūnijose gyventojų. Prieš važiuojant pas atliekų turėtojus vežėjai susisieks su gyventojais telefonu.

Stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu gegužės menėsį vyko Avižienių, Bezdonių, Juodšilių, Marijampolio, Nemenčinės miesto, Nemenčinės, Nemėžio, Paberžės, Pagirių, Riešės, Rudaminos, Sužionių ir Šatrininkų seniūnijose. Likusiose 9-iose seniūnijose stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas vyks birželio menėsį.

Stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafikas pagal seniūnijas      

Seniūnija

Gyvenvietės

Data

Dūkštų seniūnija

Brinkiškių k., Geisiškių k., Dūkštų k., Medvediškių k., Miežionių k., Šiauliškių k.

birželio 14-16 d.

Kalvelių seniūnija

Kalvelių k., Šumsko mstl., Kuosinės k., Palubėlių k., Geibulių k., Stauniškių k., Pakenės k., Kenos k.

birželio 17-18 d.

Lavoriškių seniūnija

Lavoriškių k., Slabados k., Petruliškių k., Černuliškių k., Tvankiškių k., Nevieriškių k., Dekaniškių k., Mostiškių k., Bildžių k., Skynimų k., Kirtimų k.

birželio 28-30 d.

Maišiagalos seniūnija

Maišiagalos mst., Gudelių k., Juškonių k., Kalikstiškių k., Karvio k.

birželio 7-9 d.

Medininkų seniūnija

Medininkų k., Padvaronių k.

birželio 14-15 d.

Mickūnų seniūnija

Galgių k., Vališkių k., Mickūnų mstl., Popierinės k., Naujakiemio k, Paliuliškių k.

birželio 21-25 d.

Rukainių seniūnija

Rukainių k., Užukenės k., Akmenės k., Kenos k., Juodiškių k., Kūlių k., Naujasėdžių k., Savičiūnų k., Arklėnų k.

birželio 7-9 d.

Sudervės seniūnija

Sudervės k., Bubų k., Mikališkių k., Pakonių k., Rastinėnų k., Vabalių k., Vaigeliškių k.

birželio 28-30 d.

Zujūnų seniūnija

Zujūnų k., Buivydiškių k., Geležių k., Lapauciškių k., Koplyčninkų k., Pūstalaukio k., Smiglių k., Vilkeliškių k.

birželio 21-23 d.


Stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafiką taip pat galite parsisiųsti paspaudę  ČIA.                 

Primename, kad jau nuo praėjusių metų rudens stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas vykdomas kitaip – paimant atliekas iš gyventojų. Nebelieka surinkimo punktų, į kuriuos gyventojai vežė šias atliekas. Vilniaus rajono gyventojai norėdami atiduoti buityje susidariusias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas turėjo iki š. m. balandžio 21 d. su prašymu kreiptis į savo seniūnijos atstovus nurodydami savo kontaktinius duomenis, tikslų adresą iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas numatoma atiduoti. Pažymime, kad negalima palikti stambiųjų ir pavojingų atliekų prie bendro naudojimo konteinerių. Sodų bendrijos teritorijose sodų bendrijų pirmininkai turėjo parinkti bei suderinti vietas su seniūnijos atstovais, kur bus surenkamos minėtos atliekas (specialusis transportas negalės privažiuoti prie kiekvienos sodų valdos). 

Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t.t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai.

Gyventojams nespėjusiems užsiregistruoti iki minėtos datos, primename, kad didelių gabaritų atliekos iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.  Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://aplinkosapsauga.vrsa.lt/go.php/Atlieku-tvarkymas779645 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/. Taip pat primename, kad statybos ir remonto atliekos, padangos, buitinė technika, elektros prietaisai nėra priskiriamos stambiagabaritėms atliekoms. Šios atliekos iš gyventojų nemokamai priimamos minėtuose didelių gabaritų aikštelėse.


Įvertinkite naujieną