*alt_site_homepage_image*

Grįžtu į Vilniaus rajoną

decoration

decoration Kontaktai ir naudingos nuorodos

Koordinatorius Vilniaus rajone

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos
Teisės skyriaus vyr. specialistas
Daniel Žamoit

Naudingos nuorodos

Nuo 2024 m. sausio mėn. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, atliekanti Lietuvos diasporos politikos koordinavimo funkciją, specialioje interneto svetainėje www.griztu.lt, telefonu + 370 5 2525 001 ir elektroniniu paštu griztu@urm.lt teikia informaciją grįžtantiems, atvykstantiems ar svarstantiems apie grįžimą Lietuvos diasporos atstovams.


Nemokamos konsultacijos linijos:

skambinant iš Lietuvos: 8 800 22922
skambinant iš užsienio: +370 5 251 4352 (įprastas tarifas)

Migracijos informacijos centras „Renkuosi Lietuvą“ vieno langelio principu teikia nemokamas konsultacijas ir informaciją sugrįžtantiems arba atvykstantiems gyventi į Lietuvą Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių piliečiams bei vykdo tikslines informacines kampanijas, siekiant palengvinti grįžimą/atvykimą į Lietuvą ir (re)integraciją.


Registracija ir darbo pasiūlymai: https://kurklt.lt/  

2012 metais startavusios programos „Kurk Lietuvai“ tikslas – skatinti Lietuvos ekonominę transformaciją ir pokyčius šalyje. 

Veržli energija ir inovatyvus požiūris – tai „Kurk Lietuvai“. Vienerius metus, priklausomai nuo savo interesų ir įgūdžių, galėsi vykdyti proveržį skatinančius projektus ekonomikos, inovacijų, saugumo, aplinkosaugos, švietimo ar kitose srityse Lietuvos viešajame sektoriuje.

„Kurk Lietuvai” – tavo galimybė paversti problemas sprendimais, o sprendimus – pokyčiais šalyje ar net pasaulyje.


Informacijos centras ir ekspertų kontaktai: https://investlithuania.com/lt/kontaktai/ 

VŠĮ „Investuok Lietuvoje“ yra ne pelno siekianti tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, kurios tikslas – pritraukiant tarptautines kompanijas prisidėti prie naujų darbo vietų kūrimo, didinti Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir šalies žinomumą pasaulyje.


Trumpasis bendrųjų konsultacijų telefonas 1883
Ilgasis konsultacijų telefonas +370 5 250 0883

Registracija ir darbo pasiūlymai: https://uzt.lt/ 

Užimtumo tarnyba įgyvendina užimtumo rėmimo politiką, darbo ieškantiems žmonėms padeda greičiau įsidarbinti, prireikus įgyti reikiamų gebėjimų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, o darbdaviams – rasti tinkamų darbuotojų.

decoration Naujienos