kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Juodšilių seniūnijos bendruomenė

Graži aplinka, kurioje gyvename

Projekto tikslas yra atsižvelgti į viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimą.

Įsigyti suoliukų su šiukšliadėžėmis bei rekonstruoti Juodšilių kapinių šulinį.

Juodšilių seniūnijoje buvo tikslinga įsigyti poilsio suoliukų su šiukšliadėžėmis ir įrengti juos Juodšilių k. ir Valčiūnų k. poilsio zonose bei rekonstruoti seną šulinį, esantį Juodšilių kapinėse.

Juodšilių seniūnijos Juodšilių k. ir Valčiūnų k. yra poilsio zonų, kur susirenka nemažai gyventojų, senyvo amžiaus gyventojų bei mamų su mažamečiais vaikais, praleisti laisvalaikio. Bet šiose poilsiavietėse tai buvo beveik neįmanoma, kadangi trūko suoliukų. Kad minimose vietose visi jaustųsi komfortiškai ir jaukiai, kad gyventojai turėtų kur susitikti pabendrauti, tikslinga buvo įsigyti poilsio suoliukų su šiukšliadėžėmis.

Taip pat Juodšilių kapinėse yra šulinys, kurio stogelis yra kiauras, durelės klimba. Taigi, tikslinga buvo pagražinti aplinką rekonstruojant seną kapinių bendro naudojimo šulinį, pakeičiant stogą bei atliekant išorės apdailą.

Gavę Valstybės paramą 3531 Eur. įrengėme suoliukus su šiukšliadėžėmis poilsio vietose Juodšilių k. ir Valčiūnų k. Gyvenviečių aplinka pagražėjo ir yra naudinga gyventojams leidžiant laiką, bendraujant. Atnaujintas šulinys Juodšilių kapinėse pagražino kapinių bendrą įvaizdį ir yra saugesnis naudojimui.

 

Grįžti
Shadow up