kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lavoriškių seniūnijos bendruomenė

„GYVENK IR DŽIAUKIS LAVORIŠKĖMIS“

Lavoriškių bendruomenė labai džiaugiasi įgyvendintu savo pirmu projektu, dėl 2017 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo  2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Dėka minėto projekto lėšų (1797.00 Eur.) buvo įsigyta:

  1. krūmapjovė – 369.00 Eur.;
  2. marškinėliai su užrašu – 300.00 Eur.;
  3. laužavietės įrengimas prie Vilnelės upės – 583.00 Eur.;
  4. Stalas su suolais (5 vnt.) – 545.00 Eur.

         1.  Lavoriškių bendruomenė rūpinasi aplinka, kurioje gyvena, o tai reikalauja daug laiko bei pastangų. Todėl tikslingą buvo įsigyti  krūmapjovę tvarkyti viešąją erdvę.

         2.  Mūsų bendruomenės nariai, dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose: „Joninių šventė Lavoriškėse“, „Šeimų sąskrydis“, „Derliaus šventė“, „Vaiko diena“, „Šeimos diena“, „Pasidalink Kalėdaičiu su senyvo amžiaus žmonėmis“ ir t.t. Iki šiol neturėjo reprezentacinės aprangos. Marškinėlių su užrašu „LAVORIŠKĖS“ tikslinga buvo įsigyti bei garsinti bendruomenės vardą;

          3. Atsižvelgdami į jaunimo prašymus, kurie prisidėjo prie pliažinio tinklinio aikštelės įrengimo prie Vilnelės upės, kur dažnai praleidžia savo laisvalaikį, 2018 m. pavasarį įrengsime medinę laužavietę ir stalą su suolais, kur sportuodami galėtu atsikvėpti.

          4. Mūsų bendruomenė nors ir neseniai įsikūrusi, bet yra labai aktyvi bei veikli. Organizuojame įvairias šventes Lavoriškių kaimo gyventojams, todėl  įsigijome sulankstomų stalų su suolais tam, kad visi bendruomenės nariai su savo šeimomis dalyvautų, ir  galėtų prisijungti prie mūsų organizuojamų švenčių.

Grįžti
Shadow up