kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pagirių seniūnijos benruomenė

Baidarių maršruto įrengimas ir jo panaudojimas bendruomeninei veiklai vystyti Pagirių seniūnijoje

Projekto organizatorius – Pagirių bendruomenė „Gluosnis“, taip pat mums į pagalbą siūlosi Melekonių, Vaidotų ir Keturiasdešimt Totorių bendruomenės bei seniūnijos savanoriai.

Baidarių maršruto įkūrimas Vokės upe nuo Papiškio ežero iki Neries įrengimas bei keliautojų nakvynės aikštelės įrengimas Pagirių teritorijoje prie Vokės upės. Šiuo metu Vokės upė jau naudojama nuomos bendrovių ir vyksta gana intensyvus vienos dienos baidarių plaukimas nuo Pagirių iki Neries. Mes norime šį maršrutą pailginti nuo Papiškių iki Pagirių su nakvynę Pagiriuose o sekančią dieną nuo Pagirių iki Neries. Be Vokės upės, mūsų regione yra Merkio, Šalčios, Ulos ir kitos tinkamos baidarių plaukimui upės.

Skatindami vaikų užimtumą, vaikams nuo 8 metų įsigytos papildomos sėdynės, kurios talpinamos tarp suaugusiujų sėdynių ir tokiu būdu galima plaukti trise su tėvais (ar su dviem suaugusiais) bet tik kaip keleivis be irklų.

Pateikę projektą ir gavę finansavimą mes įsigijome 8 dvivietes baidares, 18 liemenių, 16 irklų, 8 papildomas sėdynes mažamečiams vaikams, todėl vienu metu gali naudotis 16 žmonių ir 2 mažamečiai vaikai. Be to įsigijome ir priekabą minimo inventoriaus pervežimui į maršruto vietą.

Tai puiki priemonė bendruomenės veiklai vystyti, fizinio aktyvumo gerinimui, pažintinei veiklai vystyti, elgsenai ant vandens ir gamtoje ugdyti ir puikiam laisvalaikio praleidimui.

Kadangi projekto finansavimas ir pirkimas inventoriaus užtruko, todėl praktiškai jį išbandyti galėsime tiktai sulaukus plaukiojimo sezono pradžios.

Pagirių bendruomenės „Gluosnis“ pirmininkas
Vytautas Kažukauskas

 

Grįžti
Shadow up