*alt_site_homepage_image*

Aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“

decoration

Rugpjūčio 22–26 d. vyks aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“. 30 komisijos atrinktų baigiamųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos turės unikalią galimybę iš arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbu viešajame sektoriuje.

Šių metų projekto tema – „Moksleiviai Lietuvos ateičiai“.

Projekto organizatoriai ieško motyvuotų, smalsių, visuomeninėse veiklose aktyviai dalyvaujančių, gabių moksleivių. Projekto dalyviai turės galimybę pamatyti Lietuvos institucijų ir politikų kasdienį darbą ir savaitę patys dalyvauti šioje veikloje. Moksleivių lauks įtraukiantys užsiėmimai ir kūrybiškos veiklos, taip pat bendra savaitės užduotis, kurios tikslas – pasiūlyti sprendimus aktualiausiais valstybės valdymo klausimais.

Kandidatų dalyvauti projekte registracija vyks iki liepos 29 d. Kviečiame registruotis paskutinę ir priešpaskutines klases (11 ir 12 ar 3 ir 4 gimnazijos klases) pabaigusius moksleivius.

Pagrindinė informacija ir registracijos forma – https://epilietis.lrv.lt/lt/apsilankyk-vyriausybeje/moksleiviai-i-vyriausybe

Projektą nuo 2009 m. kasmet organizuoja Vyriausybės kanceliarija kartu su partnerėmis – Lietuvos moksleivių sąjunga ir Nacionaline moksleivių akademija. Iki šiol projekte dalyvavo beveik 400 moksleivių. Šiemet projektas vyks jau 14-ąjį kartą.  

Daugiau informacijos taip pat skelbiama projekto „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

 

„Moksleiviai – į Vyriausybę“ informacija


Įvertinkite naujieną