*alt_site_homepage_image*

Būkite atidūs – plinta naujas sukčiavimo būdas

decoration

Vilniaus rajono policijos komisariatas dalijasi UAB „Lidl Lietuva“ pranešimu apie naują socialiniuose tinkluose plintantį sukčiavimo būdą ir įspėja visuomenę, kad būtų atidūs ir nedalyvautų jokiuose žaidimuose bei nesidalintų nuorodomis su kitais kontaktiniais asmenimis.

UAB „Lidl Lietuva“ vardu kuriamas vis naujos netikros paskyros socialiniame tinkle Facebook. Organizuojami žaidimai, kuriuose neva galima laimėti piniginius prizus (1 000 – 5 000 Eur). Kiekvienas skaitytojas pakomentavęs žaidimą gauna asmeninę žinutę, kad jis laimėjo ir norėdamas atsiimti laimėjimą, turi užregistruoti savo duomenis paspaudęs nurodomą nuorodą, žaidimu pasidalinti kitose 5-6 Facebook grupėse. Informuojama, kad laimėjimas bus pervestas į debeto ar kredito kortelę. Kitame žingsnyje galimai prašoma nurodyti kortelės numerį.

UAB „Lidl Lietuva“ ragina tikrinti informaciją apie vykstančius žaidimus oficialiuose UAB „Lidl Lietuva“ informacijos kanaluose – „Lidl Lietuva“ interneto svetainėje, socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyrose. Jokiu būdu nenurodykite jokių savo asmens duomenų, ypatingai banko sąskaitų ir mokėjimo kortelių numerių.

UAB „Lidl Lietuva" informacija


Įvertinkite naujieną