*alt_site_homepage_image*

Du Romualdo Noreikos medaliai Suomijoje vykusiame Pasaulio veteranų biatlono čempionate

decoration

Jubiliejinis 25-asis Pasaulio veteranų biatlono čempionatas vyko Kontiolahti mieste, Suomijoje, kovo 19–22 dienomis. Biatlonininkas iš Nemenčinės, sporto klubo „Nempolis“ narys Romualdas Noreika pasirodė puikiai ir iškovojo du medalius.

Pirmąją čempionato dieną, kovo 19 d., Romualdas užėmė 3-iąją vietą 10 km individualioje rungtyje, kurioje šaudoma iš padėčių gulint, stovint, gulint ir stovint, o už kiekvieną nepataikytą šūvį skiriama po vieną baudos minutę. Sportininkas padarė 9 klaidas, distanciją įveikė per 40 min. 23,5 sek. ir iškovojo bronzos medalį.

Kovo 20 d. biatlonininkai varžėsi sprinto rungtyje, kurioje šaudoma gulint ir stovint, o už kiekvieną nepataikytą šūvį reikia įveikti 150 metrų baudos ratą. Romualdas šaudė gulint nepriekaištingai, tačiau stovėdamas suklydo vieną kartą ir turėjo įveikti baudos ratą. Tai sutrukdė jam užlipti ant aukščiausio pakylos laiptelio. Romualdas finišavo antras, vos 20 sekundžių atsilikęs nuo amerikiečio, 6 km distanciją įveikęs per 17 min. 39,4 sek., ir iškovojo sidabro medalį.

Sekmadienį vyko 8 km masinio starto lenktynės. Mūsų biatlonininkas per keturias šaudymo serijas padarė devynias klaidas ir užėmė 8-ąją vietą, distanciją įveikęs per 32 min. 44,0 sek.

Sveikiname Romualdą ir linkime jam sėkmės!

Inf. ir nuotr. Marijan Kačanovski
Vilniaus rajono sporto centro direktorius


Įvertinkite naujieną