*alt_site_homepage_image*

Paskelbti ir apdovanoti konkurso „Vilniaus rajono metų ūkis 2023“ nugalėtojai

decoration

Rugsėjo 16 d. vykusios didžiosios Vilniaus rajono derliaus šventės metu paaiškėjo konkurso „Metų ūkis 2023“ nugalėtojai, kurie už savo iniciatyvumą, pasiekimus skirtingose ūkininkavimo srityse bei efektyvią veiklą buvo įvertinti ir apdovanoti vertingais prizais.

Visus konkurso dalyvius sveikino bei apdovanojo Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič bei vicemerė dr. Danuta Narbut. Visiems dalyviams buvo įteiktos konkurso rėmėjų AB „Vilniaus paukštynas“ bei įmonės „Hegvita agro“ dovanos.

Pirmąją vietą pelnė ir geriausiu rajono ūkiu išrinktas Andžejaus Liudkevičiaus iš Sužionių seniūnijos šeimos ūkis, kuris specializuojasi gyvulininkystės, bitininkystės srityse (mišrus ūkis).

„Šis ūkis yra puikiu šiuo metu propaguojamo sveiko ir kokybiško žemės ūkio idėjos pavyzdžiu“, – sveikindama nugalėtojus sakė vicemerė ir šio konkurso komisijos pirmininkė D. Narbut.

Antrojoje vietoje atsidūrė Andžejaus Rakovskio iš Riešės seniūnijos augalininkystės ūkis. Ūkininkavimas yra jo darbas ir aistra. Savo ūkį apibūdina kaip išskirtinį, šeimos, kadangi daugiausia patirties perėmė iš savo tėvų.

Trečioji vieta atiteko ūkininkei iš Zujūnų Inai Greckai, besiverčiančiai augalininkyste, daržininkyste ir uogininkyste. Kupina energijos, kūrybiškumo, atsparumo moteris puikiai tvarkosi savo ūkyje ir turi ūkininkavimo planų ateičiai.

Pirmųjų trijų vietų nugalėtojai buvo apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės finansine parama. Taip pat visi konkurso dalyviai gavo Derliaus šventės ir konkurso „Metų ūkis“ rėmėjų AB „Vilniaus paukštynas“ bei įmonės „Hegvita agro“ steigtas dovanas.

„Vilniaus rajono metų ūkis 2023“ nugalėtojai bus pakviesti dalyvauti respublikiniame apdovanojimų renginyje, kurį kasmet organizuoja Lietuvos ūkininkų sąjunga.


Įvertinkite naujieną