*alt_site_homepage_image*

Policija naujakurius įspėja: pasirūpinkite savo turtu

decoration

Vilniaus rajono policija įspėja naujakurius pasirūpinti statomuose namuose paliekamo vertingo turto saugumu.

Paskutiniu metu Vilniaus apskr. VPK Vilniaus rajono policijos komisariatas gauna pranešimus apie įvykdytas vagystės iš statybviečių (Avižienių ir Riešės seniūnijose). Taip pat pažymėtina, kad padaugėjo vagysčių iš atokiau stovinčių gyvenamųjų namų, sodybų (Marijampolio ir Pagirių seniūnijose). Vagiama tai, ką paskui nesudėtinga parduoti. Vagių grobiu dažniausiai tampa statybinės medžiagos (lentos, vata), įrankiai, pastoliai ir kiti daiktai. Ilgapirščiams visai nesunku patekti į statomą namą, nes jame nėra nei durų, nei langų ir dažniausiai teritorija neaptverta. Pasitaiko, kad statybvietėse vagiliauja ir patys darbininkai, ir pašaliniai asmenys.

Policijos pareigūnai ragina, kad geriau apsaugotų savo turtą, žmonės visų pirma turėtų pasirūpinti bendru aplinkos saugumu: bendrauti su kaimynais ir sutarti, kad prižiūrės vieni kitų turtą, kai kaimynų nebus namuose, sodyboje. Taip pat svarbu visada užrakinti duris, pasirūpinti tvirtomis ir patikimomis spynomis, nepalikti įrankių ir sodo technikos kieme, o laikyti saugioje ir rakinamoje patalpoje.

Pastebėję įtartinus automobilius ir asmenis skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112. Kiekviena užfiksuota detalė yra labai svarbi ir gali būti lemtinga nustatant nusikaltėlį.

Būkime atidūs ir neabejingi, bei patys saugokime savo turtą!

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato informacija
Asociatyvi nuotr. unsplash.com


Įvertinkite naujieną