*alt_site_homepage_image*

Prevencinė popietė Vėliučionių vaikų socializacijos centre

decoration

Antradienį Vėliučionių vaikų socializacijos centro darbuotojų prašymu, atvyko VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai. Susitikimo metu bendruomenės pareigūnai kalbėjo jaunuoliams aktualiomis temomis – vyko prevencinės paskaitos ir individualūs pokalbiai su socialiai pažeidžiamais vaikais, o po paskaitų – diskusijos tarp vaikų ir pareigūnų, kurie nuosekliai ir kantriai atsakinėjo į jiems rūpimus klausimus.

Po teorinės paskaitos dalies, visi drauge žiūrėjo filmą „Pasienio sargyba“, vyko diskusija apie nusikalstamumą ir nepilnamečių įtraukimą į nusikalstamas veikas, vaikai dalinosi asmeninėmis patirtimis ir diskutavo apie nusikaltimų pasėkmes. Bendruomenės pareigūnai surinkusiuosius jaunuolius bandė įtikinti, kad jie nepasiduotų neigiamai įtakai ir žinotų, jog tik jie patys turi prisiimti už save atsakomybę.

Pasak bendruomenės pareigūnės Jolitos Kuncaitienės, labai svarbu su tokiais vaikais bendrauti, suteikti jiems reikiamos informacijos ir padėti išspręsti iškilusias problemas.

Šie vaikai dalyvavo VSAT Vilniaus pasienio rinktinės integruotose sportinėse žaidynėse ir šįkart netgi domėjosi pasieniečio profesija. Kalbėta apie adrenalino poreikį, o bendruomenės pareigūnė teigė, kad adrenalino pakankamai galima gauti būnant sąžiningu pasieniečiu saugant valstybės sieną ir kovojant su nusikalstamumu.

Įvykusi popietė buvo naudinga: pagilino dalyvių žinias apie pasieniečio profesiją, privertė susimąstyti, suteikė įdomios informacijos.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija


Įvertinkite naujieną