*alt_site_homepage_image*

Projekto „Tėvynės pažinimas naudojant įvairias metodines ugdymo priemones“ baigiamasis renginys

decoration

Gegužės 3 d. Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje įvyko Vilniaus rajono ikimokyklinį ugdymą teikiančių švietimo įstaigų projekto Tėvynės pažinimas naudojant įvairias metodines ugdymo priemones“ baigiamasis renginys. Šio renginio metu paminėta gegužės 3-osios konstitucijos, Abiejų Tautų šventę, pasidalinta gerąja darbo patirtimi bei semtasi naujų idėjų.

Iš viso projekte dalyvavo 44 pedagogai iš 19 ikimokyklinį ugdymą teikiančių švietimo įstaigų. Džiugu, kad tarp šių dalyvių taip pat projekte dalyvavo mūsų socialiniai partneriai: Daugpilio Jano Platerio Gajevskio lenkų darželis Nr. 29 Latvijoje, Šalčininkų rajono Eišiškių vaikų lopšelis-darželis Žiburėlis“ ir kaimynai iš Maišiagalos miestelio: Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos ir Maišiagalos kunigo Juzefo Obrembskio gimnazijos. Socialinio tinklo www.facebook.com uždaroje grupėje Tėvynės pažinimas naudojant metodines priemones“ savo priemonių nuotraukomis ir aprašymais pasidalijo 33 dalyviai, pranešimus baigiamajame renginyje skaitė ir savo metodines priemones pristatė 15 pranešėjų. Baigiamajame renginyje iš viso dalyvavo 23 klausytojai.

Be galo džiugu, kad į baigiamąjį renginį atvyko švietimo įstaigų vadovai ne tik iš Vilniaus rajono, bet ir iš užsienio: Daugpilio Jano Platerio Gajevskio lenkų darželio Nr. 29 Latvijoje direktorė Anžela Dubowska, Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos Dūkštų pagrindinio ugdymo skyriaus direktorė Alicija Bilinska ir Vilniaus rajono Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktorė Renata Starenkienė.

Dėkojame visiems dalyviams ir svečiams už dalyvavimą ir bendradarbiavimą.

 

Info. K. Misevič, nuotr.: V. Piatkovos, I. Rudžionienės, K. Snežko, G. Švaikovskajos


Įvertinkite naujieną