*alt_site_homepage_image*

Rudamina – tai mano gimtasis kraštas. Piešinių konkurso rezultatai

decoration

Kiekvienais metais balandžio mėnesį Rudamina švenčia tradicinę Rudaminos seniūnijos šventę. Šiais metais dėl epidemiologinės padėties šalyje seniūnijos gyventojai negalėjo gyvai susitikti šiame renginyje, tačiau buvo nuspręsta paminėti šventę kitaip.

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras Rudaminos seniūnijos šventės proga balandžio 20 d. paskelbė piešinių konkursą „Rudamina – tai mano gimtasis kraštas“. Kiekvienas norėjęs dalyvauti šiame konkurse, turėjo savo piešinyje pavaizduoti Rudaminos seniūnijos gamtos ir architektūros paminklų grožį. Darbus reikėjo iki balandžio 26 dienos atnešti į RDKC arba atsiųsti jų nuotraukas šios įstaigos elektroninio pašto adresu.

Konkursas turėjo ypatingą pasisekimą. Jame dalyvavo net 57 dalyviai. Konkurso komisija gavo sunkią užduotį. Komisija turėjo galimybę įsitikinti, kiek talentingų gyventojų turi Rudaminos seniūnija. Tačiau buvo būtina priimti sudėtingą sprendimą ir išrinkti nugalėtojus. Visi dalyviai buvo padalinti į dvi kategorijas. Vienai kategorijai buvo priskirti meno mokyklą lankantys dalyviai, kitai kategorijai – kiti dalyviai.

Taigi, kategorijoje „Meno mokyklą lankantys dalyviai“ I vietą laimėjo Akvilė Bogdevičiūtė, II vietą – Liberta Bernotaitė, o III vietą – Zlata Aiškina. Buvo išrinkti nugalėtojai įvairiose kitose nominacijose. Nominacijoje „Komisijos simpatija“ laimėjo Julija Žukovska, nominacijoje už kūrinio koloristiką – Vytautė Rutkauskaitė, nominacijoje už temos atskleidimą – Sonia Abdurachmanova, nominacijoje už nuotaikingą kompoziciją – Salvija Liškauskaitė, o nominacijoje už kruopštumą – Dominika Agata Andžejevska. 

Kategorijoje „Kiti dalyviai“ I vietą laimėjo Eva Vasileva, II vietą – Milena Giliant, o III vietą – Ariana Dovidovič. Nominacijoje už tapybiškumą laimėjo Daniel Bogdanovič, nominacijoje „Jauniausias konkurso dalyvis“ – Dominik Voičakas, Aleksandr Balionis, Marta Januškevič, Adar Tekin, nominacijoje už kruopštumą – Ernest Kalninš, nominacijoje už originalumą – Katryna Krušaitė, o nominacijoje už estetinį vaizdą – Aleksander Subotkevič.

Konkurso organizatoriai sveikina nugalėtojus. Savo apdovanojimus visi konkurso dalyviai gali atsiimti nuo gegužės 6 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre šios institucijos darbo metu.

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nuoširdžiai dėkoja Rudaminos seniūnijai ir seniūnui Juzefui Šatkevič už bendradarbiavimą organizuojant piešinių konkursą ,,Rudamina – tai mano gimtasis kraštas“ bei už skirtas dovanas konkurso dalyviams.

Visų piešinių konkurso dalyvių kūrinius galima pamatyti parodoje, kuri veikia nuo gegužės 6 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre.

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems už aktyvų dalyvavimą konkurse ir kviečia dalyvauti kituose renginiuose ir konkursuose.

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras taip pat kviečia žiūrėti filmą apie Rudaminą, skirtą Rudaminos seniūnijos šventei paminėti. Vaizdo įrašą rasite čia.

Andžej Aškelovič


Įvertinkite naujieną