*alt_site_homepage_image*

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu

decoration

Pranešame, kad jau prasidėjo gyventojų registravimas stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimui, kuris numatomas š. m. gegužės ir birželio mėnesiais. Primename, kad nebelieka surinkimo punktų, o minėtos atliekos bus surenkamos atvažiavus pas iš anksto seniūnijose užregistravusius gyventojus.  

Gyventojai, norėdami atiduoti minėtas atliekas, turės iki š. m. balandžio 21 d. kreiptis į savo seniūnijos atstovus, nurodydami savo kontaktinius duomenis, tikslų adresą, iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas numatoma atiduoti.

Seniūnijos sudaro norinčių priduoti atliekas gyventojų sąrašus ir pateikia atliekų vežėjams (pagal aptarnaujamą teritoriją, t. y. UAB „Nemenčinės komunalininkas“ arba UAB „Nemėžio komunalininkas“), kad jie galėtų surinkti stambiąsias ir pavojingąsias atliekas iš gyventojų. Atliekų surinkimas bus vykdomas pagal iš anksto sudarytą maršrutą. Prieš važiuojant pas atliekų turėtojus, vežėjai susisieks su gyventojais telefonu.

Stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo grafikas bus paviešintas balandžio pabaigoje.

Primename, kad iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai.

Atkreipiame dėmesį, kad statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://aplinkosapsauga.vrsa.lt/go.php/Atlieku-tvarkymas779645 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/.

Pažymime, kad Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T3-513 patvirtintų Vilniaus rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių (toliau – Taisyklės) 92 p. nustatyta, kad komunalinių atliekų tvarkytojas ir (ar) Savivaldybės administracija reguliariai informuoja atliekų turėtojus apie datą, laiką ir vietą, kai bus surenkamos buityje susidariusios didelių gabaritų atliekos.


Įvertinkite naujieną