*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono merė susitiko su jaunimu

decoration

Liepos 19 d. Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi neeiliniai svečiai. Susipažinti su savivaldybės veikla atvyko jaunimas iš Vilniaus rajono Nemėžio, Rudaminos, Avižienių bei Zujūnų seniūnijų.

Svečius pasitiko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Tarybos sekretorė Elžbieta Jankovska, mero patarėjai Alina Bernatovič, Beata Aleksandrovič, Milena Gečis, Edvard Jedinskij ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Juliana Lipinska.

Merė Marija Rekst plačiai papasakojo apie Savivaldybės veiklą ir savo darbą, pabrėždama, kad Vilniaus rajonui, kaip ir kiekvienai šalies savivaldybei, labai reikalingas aktyvus jaunimas, kuris savo darbais, idėjomis ir vizijomis gali ir toliau vystyti Vilniaus rajoną, puoselėti ilgametes tradicijas ir aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime.

„Jūs esate ne tik mūsų rajono, bet ir mūsų tėvynės ateitis. Norime priartinti prie jūsų Savivaldybės veiklą. Laukiame kuo daugiau jaunų asmenų savo gretose, Vilniaus krašto bendruomenių veikloje ar įstaigose. Kviečiu jaunimą aktyviai dalyvauti rajono gyvenime ir patiems jį kurti savo idėjomis bei reikšmingais darbais“, – atvykusiems svečiams sakė Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst bei kvietė jaunimą ateityje prisidėti prie savivaldybės darbo ne tik tarp savivaldybės pastato sienų, bet ir pasirenkant įvairias profesijas, kurių darbai padėtų gerinti Vilniaus rajono gyventojų gerovę.

Iš įvairių Vilniaus krašto vietovių atvykusį jaunimą su savo darbu supažindino ir mero patarėjai, plačiau apie Tarybos darbą kalbėjo Tarybos sekretorė Elžbieta Jankovska, o šiuo metu su jaunimu dirbanti Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Juliana Lipinska papasakojo apie reikšmingas iniciatyvas, bendrus darbus su jaunimu ir iššūkius.

Vėliau atvykusiųjų svečių laukė viktorina Vilniaus krašto kultūros tema. Teisingai atsakiusiems buvo įteiktos dovanos. 

Viktorinai pasibaigus jaunimas buvo pakviestas atsisėsti į merės ir merės pavaduotojų vietas Tarybos posėdžių salėje ir jau linksmesnėje aplinkoje galėjo užduoti juos dominančius klausimus.

Pabaigoje visi kartu padarė bendrą nuotrauką.


Įvertinkite naujieną