*alt_site_homepage_image*

Metodinis-praktinis seminaras Vilniaus rajono švietimo pagalbos specialistams

decoration

Sausio 26 dieną Vilniaus rajono švietimo pagalbos specialistai (logopedai, specialieji pedagogai, socialiniai pedagogai) susitiko metodiniame-praktiniame seminare „Inovatyvių technologijų („Stop Motion Studio“ programos) panaudojimas kuriant patrauklų ugdymo (-si) kontekstą“, kuris vyko Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelyje-darželyje.

Seminarą organizavo ir vedė Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio organizacinė darbo grupė: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ilona Komarovska, logopedė metodininkė/specialioji pedagogė Agata Grebneva, vyresnioji socialinė pedagogė Viktorija Muravskaja.

Specialistės pasidalino savo gerąją patirtimi, kaip taikyti „Stop Motion“ programą dirbant su vaikais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių, taip pat apmokė kitus specialistus šios programos naudojimosi subtilybių.

Vilniaus rajono švietimo pagalbos specialistai įgavo ne tik teorinių žinių kaip naudotis programa, tačiau ją išbandė ir praktiškai. Kūrybinėje-praktinėje dalyje visi dalyviai išmėgino savo jėgas sukurdami Stop kadro animacijas iš pateiktų priemonių. Seminaro pabaigoje dalyviai pristatė savo autorinius filmukus visiems susirinkusiems.

Džiaugiamės galimybe pasidalinti gerąją patirtimi ir padėti atrasti ir įvaldyti inovatyvias technologijas, kurios paįvairins bei leis praplėsti ugdymo metodus šiuolaikinio įtraukiojo ugdymo kontekste.

Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio
logopedė metodininkė, specialioji pedagogė Agata Grebneva


Įvertinkite naujieną