*alt_site_homepage_image*

Mokinių kūrybos paroda „Knygų įkvėpti“

decoration

Knyga – vien balti lapai tam, kas jos neskaitė. Pamilus literatūrą aiškėja, kad  knygos gali mokyti, patarti, paguosti ir net įkvėpti kurti kitus tekstus. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos septintokams per literatūros pamokas aptariant „Haiku Vilniui“ kilo idėja sukurti prozinių eilėraščių pagal skaitytas knygas. 5-8 ir I G klasių mokiniai minčių turėjo daug, bet sutalpinti jas į tris eilutes ir septyniolika skiemenų buvo bene sunkiausia. Įveikę šią užduotį vaikai balsavo už labiausiai patikusius kūrinius ir išrinko, jų manymu, geriausius.

Bendradarbiaudami su Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos Kalvelių struktūriniu padaliniu ir Kalvelių „Aušros“ gimnazijos biblioteka suradome knygų, kurios mus įkvėpė sukurti haiku bei surengėme mokinių kūrybos parodą „Knygų įkvėpti“ Kalvelių bibliotekos lange, kad pro šalį einantys žmonės prisimintų skaitymo malonumą bei naudą ir vasarą praleistų turiningai – su knyga.

 

Kalvelių „Aušros” gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Daiva Pugačiovienė
Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos Kalvelių struktūrinio padalinio vyresn. bibliotekininkė Natalija Vercholamova


Įvertinkite naujieną