*alt_site_homepage_image*

Rugsėjį visus Vilniaus rajono mokinius nuo nelaimingų atsitikimų nemokamai apdraus „Lietuvos draudimas“

decoration

Rugsėjį, prasidėjus naujiems mokslo metams, startuos jau 22-ą kartą organizuojama saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“, kurios metu atkreipiamas dėmesys į vaikų saugumą keliuose. Kaip ir pernai, prie akcijos prisideda ir Vilniaus rajono savivaldybė, o draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ visiems Vilniaus rajono mokiniams visą rugsėjį dovanoja nemokamą draudimą.

Saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“ pirmą kartą surengta prieš 22-erius metus, šiandien yra žinoma ir matoma visoje Lietuvoje. Jos dėka kasmet atkreipiamas dėmesys į vaikų saugumą keliuose ir svariai prisidedama prie išsaugotų gyvybių keliuose. 

„Lietuvos draudimas“ apdraus visus Vilniaus rajono savivaldybės ir visos Lietuvos moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose. Draudimas galios visose gatvėse visą rugsėjo mėnesį, o kiekvienas moksleivis bus apdraustas 5 000 Eur suma.

Draudimas visą rugsėjį galios pėstiesiems arba dviračiu keliaujantiems moksleiviams. „Lietuvos draudimo“ apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir galios visą rugsėjį, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia.

Jei moksleivis pateko į eismo įvykį, jo tėvai ar globėjai apie tai turėtų pranešti „Lietuvos draudimui“ – užpildyti specialią formą svetainės www.ld.lt skiltyje „Praneškite apie įvykį“ arba per savitarnos svetainę www.savasld.lt.

Plačiau apie draudimo taisykles ir sąlygas galite skaityti čia.

Prasidedant mokslo metams raginame visus vairuotojus bei moksleivius būti atidžiais ir kelyje laikytis visų eismo taisyklių!

Lietuvos policija atkreipia dėmesį, kad prasidėjus naujiems mokslo metams, keliuose gerokai padidės transporto priemonių srautai, intensyviame eisme vėl aktyviai pradės dalyvauti vaikai, pradedantieji vairuotojai, į apskričių centrus studijuoti atvykstantys jaunuoliai. Kaip ir kasmet visą rugsėjo mėnesį bus sustiprintos policijos pajėgos eismo saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti, ypatingą dėmesį skiriant prie švietimo ir ugdymo įstaigų esantiems keliams (gatvėms), pėsčiųjų perėjoms.


Įvertinkite naujieną