*alt_site_homepage_image*

Europos geografiniame centre vyko kūrybinės dirbtuvės, skirtos Europos dienai paminėti

decoration

Gegužės 9-ąją visoje Europoje minima Europos diena, o rengiami minėjimai ir šventės simbolizuoja Europos taiką ir vienybę.

Tradiciškai, Europos geografiniame centre gegužės 9-ąją mokiniai iš Vilniaus rajone įsikūrusių švietimo įstaigų buvo kviečiami minėti Europos dieną, dalyvaujant kūrybinėse dirbtuvėse.

Dirbtuvėse tiek mokiniai, tiek mokytojai įsitraukė į piešimo ant audinio techniką, įvairiomis Europos kalbomis rašė šventinius sveikinimus. Šiais metais užsiėmimą vedė daug patirties tokio pobūdžio renginiuose turinti Vladislavo Sirokomlės muziejaus direktorė Helena Bakulo.

Tokia veikla yra puikus būdas jaunimui įdomiai ir kūrybiškai suvokti Europos idėją. Perpiešimu, tapyba ar kitomis meno formomis jie gali išreikšti savo mintis ir jausmus, kas jiems svarbu ir prasminga. Be to, kūrybinės dirbtuvės skatina bendradarbiavimą, bendrystės jausmą, visuomeniškumą.

Renginyje dalyvavo Vilniaus rajono Eitminiškių pagrindinės mokyklos moksleiviai, kuriuos lydėjo mokyklos direktorė Regina Kutyš ir mokytoja Lucja Kadzevič. Ferdinando Ruščico ketvirtokai su auklėtoja Marija Bogdevič. Šumsko pagrindinės mokyklos mokiniai su geografijos mokytoju Olegu Shilko.

Po renginio visi šventės dalyviai buvo kviečiami skanauti išskirtinio dydžio torto, iškepto specialiai šiai gražiai šventei pasaldinti.

 

Info., nuotr. Europos geografinis centras


Įvertinkite naujieną