*alt_site_homepage_image*

Jaunieji tyrėjai Kauno tvirtovės VII forte: STEAM įgūdžių laboratorija

decoration

2025 m. rugsėjo 17 d. Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos 3c ir 5a klasės mokiniai Kauno tvirtovės VII forto laboratorijose susipažino su gamtos mokslais bei atliko eksperimentus. Tokia galimybė dalyvauti 15 užsiėmimų atsirado mokyklai įgyvendinant švietimo pažangos „Tūkstantmečio mokykla“ II srauto programą, numatančią STEAM ugdymo stiprinimą.

STEAM ugdymas yra tarpdisciplininis požiūris į mokymą ir mokymąsi, kuris apjungia penkias pagrindines sritis: mokslą, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką.  Šio metodo tikslas – ne mokyti kiekvienos disciplinos atskirai, o integruoti jas į vientisą mokymosi patirtį.

Priešingai tradiciniam, teoriniam mokymui, STEAM siekia ugdyti mokinių kritinį mąstymą, gebėjimą spręsti problemas, kūrybiškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius. Šios kompetencijos laikomos gyvybiškai svarbiomis XXI amžiaus sėkmei, nes jos leidžia mokiniams geriau suprasti juos supantį pasaulį ir pasiruošti ateities iššūkiams.

 

Informacija ir nuotraukos: Vilniaus r. Avižienių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ingrida Sosnovskienė

Kartu su @tūkstantmečiomokyklos

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

#finansuojaEuroposSąjunga #NextGenerationEU #NaujosKartosLietuva


Įvertinkite naujieną