2025 m. spalio-lapkričio mėn. VšĮ „Spalvota gama“ vykdė kultūros projektą „Neurografika – tiltas tarp dviejų kartų“ Vilniaus rajone. Į projektą buvo įtraukti Kalviškių ir Parudaminio kaimuose gyvenantys jauni žmonės ir senjorai.
Projekto dalyviai dalyvavo įvairiuose mokymuose, edukacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Projektą finansavo Vilniaus rajono savivaldybė – 1000 eurų suma. Prie projekto įgyvendinimo 720 eurų suma prisidėjo VšĮ „Spalvota gama“. Projekto partneriai – VšĮ „SIGNUM INTER“ ir Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.
Ypatingai dėkojame Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Parudaminio strūktūrinio padalinio darbuotojai Reginai Kudinovai už organizuotumą suburiant senjorus vienon draugėn iš Parudaminio kaimo į edukaciją „Kūrybinės rašymo dirbtuvės“.
Projekto tikslas – sustiprinti jaunų žmonių ir senjorų tarpusavio ryšį bei padėti jiems geriau suprasti ir išreikšti savo jausmus per neurografinio metodo kūrybines veiklas ir bendrą meno projektą.
Projekto uždaviniai:
Inf., nuotr. VšĮ „SIGNUM INTER“