*alt_site_homepage_image*

Kvietimas dalyvauti geriausių Kaimo plėtros programos projektų atrankoje

decoration

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, vykdydama projektą „Lietuvos kaime gera gyventi – 2021“, organizuoja gerųjų projektų atranką, kurie buvo gavę paramą iš 2014-2020 m. Kaimo plėtros programos (KPP). Projektai turi būti susiję su viešųjų paslaugų teikimu bei jau įvykdyti.

Rugsėjo 17 d. vyksiančiame renginyje bus pagerbti atrinktų projektų vykdytojai, renginio filmuota medžiaga viešinama. Atrinktų projektų vykdytojai taip pat turės galimybę nemokamai dalyvauti bei pristatyti savo projektą Tarptautinėje žemės ūkio parodoje – „Ką pasėsi“, kuri vyks Kaune 2021 m. rugsėjo 23-25 d.

Projektai turi būti susiję su tokiomis viešosiomis paslaugomis, kaip švietimo, vaikų darželių-lopšelių organizavimo, dienos centrų, specialaus lavinimo, gyventojų užimtumo, kultūros, bendruomenių plėtros, socialinės ir sveikatos saugos organizavimo, gamtos, kultūros, istorijos paveldo globos ir tausojimo, aplinkosaugos, nekomercinės paskirties laisvalaikio organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo, turizmo organizavimo ir kitomis viešosiomis paslaugomis.

Projektai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: kultūros ir vietinių tradicijų puoselėjimas, inovatyvumas, aplinkosauga, projekto rezultatų pritaikomumas ir tvarumas.

Šiuo metu vykdoma projektų atranka ir galima siūlyti savo projektus, nurodant vykdytojų kontaktus.

Pasiūlymus galima teikti iki rugpjūčio 20 d. adresu: federacija@vartotojai.eu.

Daugiau informacijos telefonu +370 686 25 661.

 

Inf. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija


Įvertinkite naujieną