*alt_site_homepage_image*

Vilniaus rajono sporto centro biatlonininkai tęsė kovą jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse Pietų Korėjoje

decoration

Sausio 23 d. naktį apie 4 val. (Lietuvos laiku) Gangvono biatlono centre sprinto 7,5 km distancijos starte stojo Vilniaus rajono sporto centro auklėtinis Daniel Buchovskij. Starto metu buvo apie 17 laipsnių šalčio ir pūtė stiprūs vėjo gūsiai, kurie labai trukdė taikliam šaudymui, ypač stovint.

Daniel buvo greitas trasoje, bet šaudymo loterijoje nepasisekė, pučiant stipriam vėjui šaudyme gulint ir stovint suklydo po 2 kartus ir turėjo papildomai įveikti 600 m distancijos. Daniel Buchovskij 7,5 km distanciją įveikė su rezultatu 26 min. 07,3 sek. ir užėmė 73 vietą.

Emilija Mincevič startavo apie 7 val. ryto (Lietuvos laiku) 6 km sprinto distancijoje su šaudymu gulint + stovint. Emilija pirmame šaudyme gulint suklydo 1 kartą, antrame stovint 2 kartus ir turėjo įveikti 3 x 150 m baudos ratus, kas sutrukdė užimti aukštesnę vietą. Emilija Mincevič 6 km įveikė per 25 min. 15,6 sek., finišuodama 60 vietoje.

Sausio 24 d. Emilija Mincevič, Daniel Buchovskij kartu su Juozu Augustinavičiumi ir Rusne Motiejūnaite startavo mišrioje estafetėje, kurioje turėjo įveikti 4 x 6 km su šaudymu gulint + stovint. Pirmoje pamainoje startavusi Emilija šaudyme gulint iš 5 šovinių pataikė į 5 taikinius, šaudyme stovint pasinaudojo vienu papildomu šoviniu, kad pataikyti į 5 taikinius ir estafetę perdavė Rusnei 15 vietoje, palikdama už savęs 10 varžovių. Rusnė šaudykloje buvo taikli ir savo pamainą baigė 17 vietoje. Trečioje pamainoje slydęs Juozas Augustinavičius gavo 4 baudos ratus ir buvo aplenktas ratu.  Paskutinėje pamainoje turėjęs čiuožti Daniel Buchovskij taip ir nestartavo, nes Lietuvos estafetė buvo nuimta ir priskirta 18 vieta tarp 25 startavusių.

 

Vilniaus rajono sporto centro direktorius
Marijan Kačanovski


Įvertinkite naujieną