*alt_site_homepage_image*

VRM: 44 savivaldybėse neliks judėjimo apribojimų

decoration

Pirmadienį Vyriausybė nusprendė, kad nuo  antradienio bus panaikinti judėjimo ribojimai 44 savivaldybėse. Iki kovo pabaigos draudimai veiks 16 šalies savivaldybių, kuriose 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų tenka daugiau nei 200 atvejų.

Nuo kovo 16 dienos 00:00 val iki kovo 31 dienos 24:00 valandos bus ribojamas asmenų judėjimas Biržų rajono, Klaipėdos miesto, Kupiškio rajono, Marijampolės, Neringos, Panevėžio miesto, Panevėžio rajono, Šalčininkų rajono, Širvintų rajono, Švenčionių rajono, Trakų rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Visagino savivaldybėse , – į šias savivaldybes asmenims draudžiama atvykti ir išvykti iš jų.

Toliau bus galima judėti tarp besiribojančių Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybių. 

Kaip ir anksčiau, būtų taikomos šios išimtys. Į šias savivaldybes asmenims draudžiama atvykti ir išvykti išskyrus atvejus, kai vykstama:

  • į savo gyvenamosios vietos savivaldybę;
  • į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties;
  • į darbą (darbo reikalais), kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje;
  • į aptarnaujančius tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų;
  • dėl sveikatos priežiūros paslaugų; kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių;
  • dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykimas į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę yra neišvengiamai būtinas.

Šis ribojimas taip pat netaikomas vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje jie turi nekilnojamojo turto, priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise.

Tose savivaldybėse, kur judėjimo apribojimai lieka galioti, bus taikomi tie patys kontrolės metodai, kaip ir iki šiol. Vykti per savivaldybes tranzitu negalima.

Planuojama judėjimo atlaisvinimus ar sugriežtinimus peržiūrėti kiekvieną savaitę. Savivaldybių, kuriose lieka galioti judėjimo apribojimai, sąrašą galima rasti puslapyje: www.koronastop.lt


Inf. vrm.lrv.lt


Įvertinkite naujieną