*alt_site_homepage_image*

Gruodžio 15 d. vyks komitetų posėdžiai

decoration

Informuojame, kad gruodžio 15 d., nuotoliniu būdu vyks Teisėtvarkos ir savivaldos plėtros, Kaimo, vietinio ūkio ir teritorijos planavimo, Sveikatos, šeimos ir socialinių reikalų, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų bei Ekonomikos ir finansų komitetų posėdžiai.

Teisėtvarkos ir savivaldos plėtros komiteto posėdis vyks 10.00 val. Teisėtvarkos ir savivaldos plėtros komiteto darbotvarkės ir dokumentai skelbiami čia.

Kaimo, vietinio ūkio ir teritorijos planavimo komiteto posėdis vyks 11.00 val. Kaimo, vietinio ūkio ir teritorijos planavimo komiteto darbotvarkės ir dokumentai skelbiami čia.

Sveikatos, šeimos ir socialinių reikalų komiteto posėdis vyks 12.00 val. Sveikatos, šeimos ir socialinių reikalų komiteto darbotvarkės ir dokumentai skelbiami čia.

Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis vyks 13.00 val. Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto darbotvarkės ir dokumentai skelbiami čia.

Ekonomikos ir finansų komiteto posėdis vyks 14.00 val. Ekonomikos ir finansų komiteto darbotvarkės ir dokumentai skelbiami čia.

 

Komitetų posėdžiai yra transliuojami tiesiogiai, juos galima stebėti Vilniaus rajono savivaldybės YouTube paskyroje.


Įvertinkite naujieną