kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Matematika angliškai Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje

Š.m. balandžio 24 d. vyko atvira anglų kalbos ir matematikos integruota pamoka „Titaniko skaičiai”/ “Titanic in Numbers” 8 a klasėje. Pamokoje buvo naudojama projekto Nordplus Junior “SeaL: Sea in our Life” (lt. “Ruonis arba jūra mūsų gyvenime”) parengta didaktinė medžiaga.


Spręsdami Titaniko skaičiais paremtas užduotis bei jas pristatydami klasei mokiniai tobulino matematikos bei anglų kalbos gebėjimus. Pamokoje buvo skatinama pagalba kitiems bei bendradarbiavimas dirbant komandose. Savo komandų matematinių užduočių sprendimus mokiniai pateikė spalvingai apipavidalinę plakatus, kuriuos „kapitonai“ pristatė angliškai.

Gausiai į atvirą pamoką susirinkę matematikos bei anglų k. mokytojai pažymėjo, kad mokiniai buvo labai susidomėję šios netradicinės pamokos veikla ir aktyviai dirbo. Pamoką paruošę mokytojai džiaugėsi, kad matematikai išreiškė norą panaudoti parengtą pamokos didaktinę medžiagą savo klasėse. Visus maloniai nustebino, kad beveik visą pamoką tyliai skambėjo filmo „Titanikas“ muzika, kuri ne tik netrukdė dirbti, bet ir suteikė prasmingą foną.

Mokiniams buvo ypač neįprasta, kad matematikas kalbėjo angliškai, o anglų kalbos mokytoja aiškino matematinių užduočių atlikimą. Visiems dalyvavusiems tai buvo ne tik nauja, bet ir vertinga patirtis. Atvirą pamoką parengė anglų kalbos mokytoja Inesa Rusecka bei  matematikos mokytojas metodininkas Tadeuš Grigorovič.

Inesa Rusecka

Projekto koordinatorė

Autorės nuotraukos

Shadow up